Mirrors of England – VII. běh

Na panství Catherine Anne Haywoodové se sjíždí společnost ze všech koutů Anglie. Důvodem není jeden z banketů, kterými byla slečna Haywoodová, ikona londýnské společnosti, proslulá. Nechystá se ani její svatba, která se měla stát událostí roku. To kvůli pohřbu přijíždí všichni hosté.
Slečna Catherine Haywoodová před pár dny náhle zesnula a zanechala na tomto světě svou milující rodinu, snoubence a mnoho přátel z londýnské společnosti. A nejen z ní – vždyť slečna Haywoodová podporovala mnoho umělců, vědců a mágů ze všech koutů Anglie. Ti všichni míří na sever, aby se naposledy rozloučili.
 
Mirrors of England je výpravný obsahový larp, který vás zavede do světa inspirovaného knihou Susanny Clarkové Jonathan Strange a pan Norrell. Příběh se odehrává na šlechtickém panství v severní Anglii roku 1820 za vlády Jiřího IV. Ve hře se hráči setkají se společenskými intrikami, romantikou, politikou, tajemnem a pravou anglickou magií. Ujmou se rolí anglických dam a gentlemanů převážně z vyšších společenských vrstev.
výběr snímků lepší anglické společnosti
výběr snímků hostů tajemné Færie