Dragon Age – První Krev

Píše se věk draka. Doba temna vládnoucí nad Fereldenem ustala. Nákaza byla zažehnána a Arcidémon poražen. To vše jen díky statečnému hrdinovi a Šedému strážci z rodu Cousland, který při své výpravě přišel o všechno. Jeho hrdinské činy nebudou nikdy zapomenuty. Jak nastolil mír v Rudoskalí, předešel občanské válce v Orzammaru a zachránil Dálské elfy před vlkodlaky. Jeho největším opěvovaným hrdinstvím však navždy zůstane to, jež vykonal v Denerimu.

Ustanovil novou nástupkyni trůnu, kterou se stala Anora Theirin, žena zesnulého krále a dcera jednoho z nejlepších generálů a hrdinů, kterého kdy Ferelden měl. Nesmíme však zapomenout na oběť, kterou tento hrdina podstoupil, když obětoval svůj život, aby zabil Arcidémona.

Jak si sami dokážete představit, nastal čas oslav a radování. Doba temna ustala a zavál vítr míru. Však vydrží mír dlouho? Tuto otázku si nyní kladou generálové, kterým se nesou zprávy o mluvících a inteligentních zplozencích, jiné mluví o Tevinterské armádě blížící se z moře a aby toho nebylo málo, na pobřeží se vylodili skupiny Qunarijských obyvatel. Jediné na čem se královna s rádci shodli, bylo to, že pokud přijde další válka, Ferelden by ji nemusel zvládnout. Bylo tedy rozhodnuto, aby byli posláni poslové k Dálským elfům a trpaslíkům.

Všichni si kladou otázky. Co chtějí nezvaní na naší půdě? Bude válka? Pomohou nám ostatní obyvatelé stejné země? Vydrží mír?

Toto album na FB →  facebook.com

Přehrát video

nevidíš tu fotky? zmáčkni F5 nebo dej reload

Tady by měly být vidět fotky. Někdy se ale schovají. Pokud je chceš opravdu vidět, stiskni kouzelnou klávesu F5 a doufej, že se ti ukážou...