Chráněno: Stíny nad Rumfordem

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud jej chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

Chráněno: Stíny nad Rumfordem Víkendovka

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud jej chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

WEYLAND-YUTANI Corp R-S 74 Colony video

Společnost WEYLAND-YUTANI Corp. najala mladé pracovníky pro kolonizaci území R-S 74. Cílem kolonizace byla domestikace a těžba surovin. Část pracovní jednotky byla ubytována v kolonizačním betonovém srubu a a část ve velkoprostorovém hangáru, k tomuto účelu kolonizátory postavenému ve volném prostoru.

rvní den proběhl pod vedením zkušených pracovníků společnosti úvodní zácvik a ihned byla započata těžba místních surovin a zahájeny výrobní procesy ke zpracování surovin. Pracovníci byly rozděleni do čtyř pracovních skupin pro efektivnější řízení kontroly jejich pracovního výkonu.

Bezpečnostní kamery zaznamenaly sice výskyt zvláštního tvora, nicméně postup kolonizace tato zpráva neměla nijak ohrozit. Všichni se cítili v bezpečí. Až do okamžiku, kdy druhého dne beze stopy zmizel veškerý personál místní kuchyně. Okamžitě bylo zahájeno vyšetřování této záhadné situace a byla provedena dějová rekonstrukce zmizení. Vyšetřováním ale nebylo zjištěno, jakým způsobem kuchařky zmizely a kdo by mohl být označen za pachatele. K objasnění události nepřispěla ani poněkud svérázná verze rekonstrukce, kterou podali někteří zkušení zaměstnanci společnosti.

Následující den opět pokračovala těžba, během které byla ale pracovní jednotka napadena mimozemskými postavami, které se pokoušeli vypudit pracovníky z těžebních pozic. Po odvrácení tohoto útoku byly natěžené suroviny opět zpracovány.

Původně celkem dobrá bezpečnostní situace v kolonii se ale postupně dále zhoršovala. Během nočního těžení byla nalezena mrtvola MZ. Během následujícího dne proběhla pitva za účelem zjištění identity tvora a jeho potenciální využitelnosti pro společnost. O průběhu pitvy jednotlivé Během této pitvy byla ale bohužel celá pracovní jednotka kontaminována a bylo třeba započít neodkladný ozdravný proces.

Následujícího dne se proto hned ráno pracovní jednotka vydala na cestu na místo, kde se údajně vyskytoval na kolonii známý pašerák, od kterého bylo možno získat léky a další materiály potřebné k dalšímu průběhu těžby. S pašerákem bylo ale možno komunikovat pouze v jeho rodném jazyce, byl to nebezpečný člověk, kterého nebylo radno si znepřátelit. Nakonec byly léky a proviant od pašeráka za nemalé peníze odkoupeny.

Těžbu surovin třetího opět narušovaly střety s mimozemšťany, ovšem v daleko větší míře. Došlo k významným střetům a tažení pracovních skupin na hnízda mimozemšťanů. Výsledkem bylo získání jejich vajec.  Bojové úspěchy pozemšťanů se zdály uspokojující, MZ zůstávalo naživu stále méně. Nicméně na základě bezpečnostních zpráv jednotlivých skupin se nakonec společnost tajně rozhodla, že situace je již neudržitelná a kolonii opustila. Byly odvezeny i vytěžené suroviny a peníze a najaté pracovní síly byly zanechány na kolonii svému osudu.

Okradeným pracovníkům se z R-S 74 podařilo následující den přemístit na mateřskou základnu společnosti, a byli odhodláni získat zpět, co jim patří. V základně sice přepadli místní pracovnice, ale v zápětí se setkali s povolanou bojovou jednotkou společnosti. Tu nakonec kolonizátoři společnými silami porazili a zpět získané peníze vyměnili za celovesmírnou bezpečnost. Kdo ví, zda to byla dobrá volba …

TRAILER

KDY A KDE → 26. červenec – 2. srpen 2014 – Pěchotní srub R-S 74 a okolí a Chvalský lom v Horních Počernicích

Fotky → https://qilip.cz/portfolio/weyland-yutani-corp-r-s-74-colony/

WEYLAND-YUTANI Corp R-S 74 Colony

Obrazová zpráva z kolonizace území R-S 74.

 

Videotrailer  → https://qilip.cz/portfolio/weyland-yutani-corp-r-s-74-colony-video/