Šturmovka 2013

Začíná krutá zima a obyvatelé se pomalu připravují a schraňují své zásoby. Naneštěstí zase přitáhli rebelové a chtějí vyplenit královské město. Naštěstí si královští zvědové včas všimli nedalekého tábora rebelů. A varovali krále i jeho půvabnou ženu, kterou mu závidí všichni. Je prý nejkrásnější na celém světě. Nikdo nezná její původ, ale je opravdu krásná. Král začal mobilizovat armádu, bylo mnoho dobrovolníků, kteří jsou ochotni padnout za svého krále a své domovy.

Král už dlouho nenasadil své těžké brnění, ale v tomto těžkém období se musí obětovat pro svůj lid. Ani královna dlouho nezahálela a vydala se po boku svého muže do boje. Na druhé straně zatím mladý vládce pomalu ztrácel počty své armády, postihl je velký hlad, ale nadání na dobytí královského města neustávala. A i přes malé počty se rozhodli zaútočit. Ve městě jsou i civilisté jako například obchodník, který tam rád obchoduje na jarmarku.

V okolí se potulují i mnohé jiné bytosti většinou sem přicestovali mágové z dalekých krajů. Přišli mágové ze serveru, západu i jihu. Není jasné, co to je za bytosti, ale jsou tajemné a nepředvídatelné. No uvidíme, jak se v tomto těžkém období dokáží strany vypořádat.

10. 11. 2012, Klánovický les.